15 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  FENE NE KADAR ZEVKLERİMİZ AYNIYMIŞ.SENİ GÖRMEDEN ÖNCE YAZMAYI DÜŞÜNDÜM.DAHA DA GARİBİ FENE YE MSJ ATIYIM DİYE BİLGİSAYARIN BAŞINA OTURDUM.DUYMAYAN VAR MI BİLMİYORUM AMA SANA DA HABER VERİYORUM. DERYA BAYKAL BANA KENDİ YAPTIĞI TİŞÖRTÜ GÖNDERECEKMİŞ BENİ ARADILAR.2 GÜNDÜR EVİN İÇİNDE SÖYLEYİP GEZİYORUM.DIŞARI BİLE ÇIKMIYORUM.KARGO GELİR DE BULAMAZ DİYE…KAPININ ARKASINDA NÜFUZ CÜZDANIM ÖYLE BEKLİYOR.AMA BU KREDİ KARTI DEĞİL Kİ KİMLİĞE GEREK YOK Dİ Mİ.OLSUN BEN EVLİLİK CÜZDANI FALAN DA KOYAYIM.yok o kadar salak değilim.azıcık yani.GELİRSE SİTEYE GÖNDERECEĞİM.BU SEFER DE DERYA NIN DİYE LİNK MİNK İSTERLER.AMA O BENİM. HEDİYE .ONUN DEĞİL Kİ ÖYLE DEĞİL Mİ.DERYANIN SİTESİNE DE EN SON YAPTIKLARINI KOYMADILAR DAHA.BELKİ O ZAMANA KADAR KOYARLAR.SENİ VE DALİYAYI ÖPÜYORUM beni dinlediğiniz için teşekkürler

 2. Avatar photo

  bende çok beğndim ilk resimdekini fene hatta kestim bir tane dikilmeyi bekliyor.Polyanna nickin gibi herşeyden mutlu olman, heyecanla çocuklar gibi evin içinde dolaşabilmen ne kadar güzel..Güneşe doğru sitede güzel şeyler var ama ben bakarken kayboluyorum neyi nerde bıraktığımıda not almıyorum. bunu kesin yaparım dediklerim bunlarUfudik bende teşekkür ederim düşünceleirni ilettiğin için.

 3. Avatar photo

  polyannacım gerçekten çok sevindim bende:) bak heyacan yaptım dünden bugüne geldi mi acaba diye merakta ettim :)misafirim vardı dün bakamadım çünkü nete.hadi şimdiden hayırlı olsun :)) güle güle giy hep :D heyecanla bekliyorum :))daliyacım nasıl kumaştan yapıyorsun ? yakında olsan gel hadi birlikte yapalım diyeceğim :D okadar cezbetti beni :)ben böyle kutulu çantalı şeylere bayılıyorum :D (biri beni ayıltabilir mi :P )hadi rast gelsin canım.bitirince fotosunu bekliyoruz merakla :)

 4. Avatar photo

  Pembe. bir santim aralıklarla ince beyaz çizgileri olan bir erkek gömleğinden kestim. Yalnız içine biraz dik durması için elyaf alıcam. Yada kapitoneli birşeyler denk getirebilirsem ondan yapar pembeyide içine astar yaparım.Fenne vakit olsa aynı şehirde olsak, hoby günü yapardık :P herkes o gün o evde yaptıklarını evsahibine hediye bırakırdı..

 5. Avatar photo

  Aruw collection ve yamalı bohça yararlı olabilecek bir site adresi verebildiğime sevindim.Fenecim. İstersen organizasyona bir el at. Blogcular hobi günleri diye senede yada altı ayda bir. yada site yönetimi 10 marifetçiler geleneksel buluşması diye.Neden olmasın ki?

Bir cevap yazın