Kumaş kaplama baykuş kapı süsü

-

kece-baykuslu-pembe-kumastan-yuvarlak-kapi-susu-modelleri
Merhaba, epeydir uğramadım buraya. Yeni yaptığım modellere, tümü olmasa da bazılarına, göz atmaya ne dersiniz arkadaşlar?

kece-baykuslu-pembe-kumastan-yuvarlak-kapi-susu-modelleri-1
Eski müşterilerimden Melisa Hanım için yatak odasında asacağı, eşinin Y. ve kendi adını simgeleyen dolgulu dikilen, canlı renklerde keçe harfli, sevimli ve büyük boyda baykuş çifti olan kumaş kapı süsü hazırladım.

kece-baykus-modelleri
Aşk ve baykuş çifti :)

kece-baykus-suslemeli-renkli-kalp-duvar-susu
Kumaş dolgulu kalp süsü

kece-baykus-modelleri-1
Keçe baykuş bayan

kece-baykus-modelleri-12
Bu da bey baykuş anlayacağınız :)

kece-baykuslu-pembe-kumastan-yuvarlak-kapi-susu-modelleri-3

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın