Kumaş Küpler

-

Bu kumaş küpleri çok beğendim hem oyuncak, hem de çocuk odalarında dekorasyon içinde iyi bir fikir gibi göründü bana, küplerin bir yüzüne harfler işlenmiş, böylece daha işlevsel hale gelmiş, harflerle değişik kelime oyunları bile oynanabilir. İşte burada

10 yorum gelmiş

 1. boncuk hanim

  Bu küplerin bir başka versiyonu benim oğlumun vardı.İşte birinde harfler ve birinde de rakamlar var.Birde içine zil gibi çıngırdayan bişey koymuşlar.Ama bunlar el yapamı değil, hazır.

  oğlumun oyuncak küpleri
  oğlumun oyuncak küpleri
 2. kondor

  İYİMİ BENDE ÖYLE OKUYORUM SABAHTAN YANİ ŞEY YANİ SEN YAZMASAN NERESİ KÜPE DİYECEM ..ALLAHIM SEN AÇLIKLA TERBİYE ETME YOKSAM BİZ 10 KULUNDAN TOPLASAN BİR ADAM ÇIKMAYACAK.

 3. herbalist

  hayırdır inşallah,arkadaşlar,açlıktan tansiyonunuz düştü herhalde bu gün ,birer kahve için siz en iyisi yemeğin üstüne :))

 4. embir

  valla bende küpe diye okudum oruç tutmadığım halde :)) aç tok fark etmiyor sanırım hepimizin gözleri bozuldu pc ye bak bak normal yani :))

 5. herbalist

  Neyse embir herkes küpe diye okumuş ne yapalım uçlarına birer aparat takarız üstlerine de isimlerimizin baş harflerini işleriz küpe diyede kullanabiliriz tabi ebatlarını biraz küçültmek kaydıyla.Nasıl fikir?

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...