Pazar, Ekim 23, 2016
Kumaş Küpler

Kumaş Küpler

10

Bu kumaş küpleri çok beğendim hem oyuncak, hem de çocuk odalarında dekorasyon içinde iyi bir fikir gibi göründü bana, küplerin bir yüzüne harfler işlenmiş, böylece daha işlevsel hale gelmiş, harflerle değişik kelime oyunları bile oynanabilir. İşte burada

10 YORUMLAR

  1. Bu küplerin bir başka versiyonu benim oğlumun vardı.İşte birinde harfler ve birinde de rakamlar var.Birde içine zil gibi çıngırdayan bişey koymuşlar.Ama bunlar el yapamı değil, hazır.

    oğlumun oyuncak küpleri
    oğlumun oyuncak küpleri
  2. İYİMİ BENDE ÖYLE OKUYORUM SABAHTAN YANİ ŞEY YANİ SEN YAZMASAN NERESİ KÜPE DİYECEM ..ALLAHIM SEN AÇLIKLA TERBİYE ETME YOKSAM BİZ 10 KULUNDAN TOPLASAN BİR ADAM ÇIKMAYACAK.

  3. hayırdır inşallah,arkadaşlar,açlıktan tansiyonunuz düştü herhalde bu gün ,birer kahve için siz en iyisi yemeğin üstüne :))

  4. valla bende küpe diye okudum oruç tutmadığım halde :)) aç tok fark etmiyor sanırım hepimizin gözleri bozuldu pc ye bak bak normal yani :))

  5. Neyse embir herkes küpe diye okumuş ne yapalım uçlarına birer aparat takarız üstlerine de isimlerimizin baş harflerini işleriz küpe diyede kullanabiliriz tabi ebatlarını biraz küçültmek kaydıyla.Nasıl fikir?