Kumaş Kutular için Öneri

-

Kumaştan yapılma kutu örneklerini görmüştük.

Bu kumaş kutuyu göstermemin nedeni, dik durmasını sağlamak için kullandığı malzeme, plastik kanvasa benzettim, ama Türkiye de tabaka halinde satılan bir yer bulamadım google dan baktığımda, fikri olan var mı:)

6 yorum gelmiş

  1. ufudik

    Banu’cuğum, yıllar önce buna benzer bir kumaşa çadırcılarda rastlamıştım. Ya da eskiden kumaş elbise dolapları dikenler vardı, çanta felan da dikerlerdi ya. Onlarda vardı. Ama artık çadırcı da kalmadı ki. Belki plaj şemsiyesi dikenlerde bulunabilir. Ama satmaya razı etmek lazım onları da.

  2. banuca

    Aslında kumaştan da,brandadan da, muşambadan da olabilir bu kutu, araya konan plastik parça ilgimi çekti, blogumda cevabını aldım. Öyle delikli plastikler koçtaşta varmış, ondan konunca hem dik durur, hem de onları çıkartmadan yıkanabilir.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...