Çarşamba, Ekim 26, 2016
Kumaş oyuncak / zürafa yapılışı

Kumaş oyuncak / zürafa yapılışı

4

Kumaş oyuncak
Dikiş makinelerime kavuştum artık. O kadar mutluyum ki beni gören piyangodan para kazandım sanıyor :)
Dikiş makinelerimi ilk oyuncak yapımında kullandım. Parça kumaşlardan daha evvel gördüğüm fakat aklımda kaldığınca çıkartabildğim kalıplardan kestim ve küçük bir zürafa yaptım..

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

4 YORUMLAR

  1. hayırlı olsuunn, maşaALLAH :) benim ev tipi singerim vardı, şimdi de bir sanayi tipi 2. el brother aldım. bir overlok ve düzgün bir ütüm de olsa benden mutlusu olmaz herhalde :)

  2. Sanada hayırlı olsun o halde.. :)
    ütü kolay işte overlok biraz zaman alır
    düşünürsen eğer bi miktar peşin verip gerisini takside bağlıyıpda alıcağın 2. el overlok makinesi satan yer var
    ben öyle yaptım..

  3. düşünüyorum da maalesef daha zaman var. kısmet olursa burda o şekilde alabileceğim yerler var. yeter ki kısmet olsun. teşekkür ederim :)