Pazar, Nisan 30, 2017
Kumaşlardan Minik Gül Ağacı

Kumaşlardan Minik Gül Ağacı

24

kumaştan çiçek
Daha önce de kumaşlardan gül ağacı yaptım ve paylaştım, bu sefer daha miniğini yaptım ve yine kumaşlardan :) Küçük saksı bulmakta zorlandığım için, saksı için meyveli yoğurdun plastik kabını kullandım ve kumaşla kaplayıp istediğim görüntüyü elde ettim :) Gövdesi için gerçek gül ağacından kurutulmus bir dal kullandım. Bu minik ağacı sürpriz yaparak hep gittiğim parfümeriye hediye ettim. Size hediye getirdim dediğimde ve ne olduğunu görünce, kadın resmen üstüme atlayıp sarıldı :) Beğenmiş olması çok hoşuma gitti ve mutlu oldum, gül ağacım artık parfümeride minik bir dekor olarak kullanılıyor :) Resim çekmeyi az kalsın unutacaktım, tam evden çıkarken son anda akıl ettim :)

kumaştan çiçek

kumaştan çiçek

kumaştan çiçek

24 YORUMLAR

 1. her zaman ki gibi çok harika olmuş bu sefer küçüğünü yapmanın sebebi kumaş mı yetmedi yoksa.gerçi pek küçük durmuyor resimlerde. bu gidişle bir gül bahçesi oluşturacaksın.

 2. tesekkur ederim zulaltan… kumas var ama buyuk agacin yanina bir minik gul agaci yapmak istedim fakat o da hediye gitti :D yenisini yaparim yine :) birde artik gul agaci yerine farkli bir agac yapmayi dusunuyorum onu da yakinda paylasirim :)

 3. güzel olmuş
  çok güzel olmuş
  harika olmuş
  mest oldum
  vuruldum…..
  neden ben o parfümerici değilim neden :( -kıskanç bi kadın oldum çıktım bu sitede… sitenin olumsuz etkileri var :) girişte uyarı olmalı dikkat bağımlılık ve kıskançlık yapar diye.. :)
  her zamanki gibi :) ellerine sağlık :)

 4. o kadar üretkensiniz ve o kadar hoş şeyler yapıyorsunuz ki… hiç paylaşmamazlık etmeyin, bayılıyoruz işlerinize.

 5. coook tesekkur ederim yagmuryurek. Yakinlarda olsak ve bi tane daha yapmis olsam dayanamazdim onu da sana hediye ederdim inan :) bu aralar hep baska seyler giriyor araya daha fazla sey yapmak istiyorum ama yetisemiyorum herseye malesef.