Kundaklı bebek figürlü anı defteri

-

keceden-bebek-suslemeli-ani-defteri-4
Seni beklerken model anı defterimi bu sefer daha renkli hale getirip bir anne adayı için hazırladım. Anne figürüm hırkalı oldu. Renkli kurdele ve inci şeritlerle süslediğim defterin ortasına kundakta bebek figürü ekledim.
Renkli kelebek düğmeleri kullandım bu defterde. Saten kumaştan içi elyaf dolgulu krem çiçekleri fiyonk yerine koydum değişiklik olsun diye.

keceden-bebek-suslemeli-ani-defteri

keceden-bebek-suslemeli-ani-defteri-

keceden-bebek-suslemeli-ani-defteri-1

keceden-bebek-suslemeli-ani-defteri-2

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com