Cuma, Ekim 28, 2016
Kurabiye desenli bez çanta (el boyaması)

Kurabiye desenli bez çanta (el boyaması)

0

Kurabiye desenli bez çanta
Merhaba :) Susam Sokağı’nı ve meşhur kurabiye canavarını bilmeyen yoktur sanırım :) Peki bu sevimli mavi şey bir çantanın üzerinde olsa? Üstelik el boyaması! Taksak kolumuza salına salına yürüsek yollarda. Bakan bir daha baksa. Ne güzel olurdu değil mi?
Bu çantayı Yves Rocher’ın 90’lar temalı partisinde hediye edilmek üzere yapmıştım. Parti çoktan oldu bitti ve bu çanta yeni sahibine kavuştu bile :) Bu fotoğraflar bana yetmeeeez ben ayrıntılı fotoğraflar görmek isterim serseniz hemen şuraya iki tık tık yapabilirsiniz :)

Kurabiye desenli bez çanta

Paylaş
ay cok sirin
Bazen bir reklam panosunda, bazen dizi arası reklamlarda, bazen anılarınızda... Çocukluğunuzun masal kahramanları, sevdiğiniz oyuncular, sevdiğiniz insanlar... Her an görmek istedikleriniz, hep yanımda olsun dedikleriniz... Hayalleri, farklı bir yöntem ile gerçek hayata aktarabilmek düşüncesi doğrultusunda bir yola çıktım. İnsanların kendilerini güvende hissettikleri tek eylem; sarılmaktır. Bazen başka birine, bazen başka bir şeye sarılmak ama sarılmaktır sadece. Başını güvenle ve heyecanla yaslayabilmektir; huzur. Ben size huzur ve güven yolluyorum şirin paketlerinde:) ____ Bilgi ve sipariş için: aycoksirin@gmail.com