Kurdela Çiçek

-
kurdela
kurdela

Kurdeladan yaptım. Yapmasam çatlardım. Çok da hoş oldu. Bunlardan birsürü yapıp kumaşa işleyeceğim. Umarım sizler içinde bir ipucu olur. Belki biryerlerde kullanırsınız. Kurdelaların kenarından teğel geçip çektirdim. Büzüldü. Karanfil gibi gözüküyor kumaşın özelliğinden.

8 yorum gelmiş

  1. selmatozan

    ya bunlar harika olmuş, böyle kurdela var mıymış ilk defa görüyorum, bu çiçeklerle neler süslenmez ki, çok gerçekçi durmuş eline sağlık..

  2. aslisalkaya

    merhaba arkadaşlar. beğendiğinize sevindim. bu örneği biyerde görmüştüm. kurdele dedim ama aslında tomar halinde satılıyor ve adı ne bilmiyorum. hobi malzemeleri satan mağazaya girdim ve raflara bakarken buldum. mağazaya birdaha gidince ne olunduğunu mutlaka öğreneceğim. Ayrıca ortasını çevirerek yaptım.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...