Cuma, Mayıs 26, 2017
KURU YAPRAK TABLOLAR-2

18 YORUMLAR

  1. harikalara yaaa harikalarkuru yapralardan çiçek modelleri yaptın neduk abla yetmemiş bide manzara resimleri su altı resimleri yapmışsın cıks cıks yaaa

  2. çok yaratıcı buldum hemşerim.eline sağlık neduk ablacığım:))marmariste envayi bitki olunca yaratıcılık sınır tanımıyor..çok güzel çalışmalar.bende yapacağım.fikir için teşekkürler:)

  3. Neduk abla sana dicek kelime bulamıyorum artık. Allah iyiliğini versin:)) Özellikle 2.tabloya bayıldım. Renkler cıvıl cıvıl, uyumlu, insanın içini açan türden.. Ellerin dert görmesin.

  4. ellerinize sağlık çok güzel mükemmel olmuşlar.neduk hanımcım, çiçekleri nasıl ve ne kadar sürede kurutuyorsunuz?. benim bildiğim sabah erken saatlerdeçiçeklerin toplanması ve gazete kağıdı arasında kururtulmasıgerekirmiş diye biliyorum siz öyle mi yapıyorsunuz ?çünki renkler çok güzel korunmuş.

  5. Çok güzel olmuşlar.Arşive dalmayı hep sevmişimdir.Daha önce fark edemediğim güzellikleri görme şansı oluyor.Özellikle son ikisi çok şekerler.Yarın bahçeye çiçek toplamaya gitmem lazım:))