KURU YAPRAKLARDAN TABLO

-

Çok maymun iştahlıyım.Ne görsem yapmak istiyorum.Buna ömür yeter mi?Geçtiğimiz yaz da çiçek kurutma sevdasına düştüm.Meğer yol kenarlarında uzaktan bakıp göremediğimiz ne kadar güzel çiçekler,yapraklar varmış.Bir seri tablo hazırladım.Hepsi yerlerini buldular.Bunu kendi evime astım.Çerçeve biraz uymadı ama o an içimden öyle geldi, öyle boyadım.Zaten elimde de başkası yoktu.Eski çerçeve yani.Hala bütün kitaplarımızın içi yaprak dolu.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

20 yorum gelmiş

 1. asyayaren

  HARİKA GÖRÜNÜYOR HEMDE BENDE ÇOK SEVERİM ÇİÇEK YAPRAK OT SAMAN KURUTMAYI:ddd AMA BUNLARI BU ŞEKİLDE YAPMAK ÇOK AKILLICA BASIL YAPIYORSUNUZ Kİ BUNLARI AÇIKLAMA İSTESEM:)AFFINIZA SIĞINARAKTAN

 2. boncuk hanim

  Hakkını vererek yaptıktan sonra o zaten kabiliyet olur. Maymun iştahı da insanın kendini geliştirmesine yardımcı olan bi özellik.Dekoratif’e katılıyorum. Gerçekten çok özenli çalışmışsınız.

 3. cantaci

  neduk eline,emeğine sağlık.bişey sorucam bende bi ara bu çiçek kurutma işine merak salmıştım ama benimkiler renklerini koruyamadılar.nedendir acep?:)

 4. nrhnmrl

  çok güzel olmuş ellerinize sağlık.Ben geçen senemiydi neydi hatırlamıyorum şimdi ama Derya Baykala bir bayan katılmıştı.Oda sebzeleri kurutup işte ne vardı patlıcan kabak ağaç yaprakları filan galiba onlarla muhteşem tablolar yapıyordu.Bunları görünce onlar aklıma geldi.:=)

 5. nalana

  Utanıyorum sitenin eski sakinlerinden.Yeni girdim ya.Buldumcuk olmuş gibi ardarda yollamayayım diyorum.Yine de kendimi tutamıyorum.

  Yolla neduk ne yaptıysan yolla ,kendi yaptıklarımız yayımlanmış görmenin zevki bir başka değil mi ?Resimlerini onlar kadar iyi çekip gösteremesek te işlerimiz ve fikirlerimiz yabancı sitelerden aktardıklarımızdan daha özgün ve güzeller bence .Ama daha estetik biçimde sundukları da gerçek.Ben kendi adıma güzel işlerimi güzel sunamamaktan şikayetçiyim doğrusu

 6. sesiber

  benim için de kendimizin yaptığı çalışmalrın ayrı bir değeri var, ne yaptıysan yolla, çok zevkli ve ilginç tasarımların var çünkü. bu da onlardan biri. ben yaprakları topladım ama kitap arasına koymayı unuttum buruşup toplandılar. sebze kurutma da iyi fikirmiş.

 7. kriizantem

  İyiki gösterdin bunu gönüldenele, hakikaten enfes birşey, dün bir sürü ot, çiçek vs. topladım. Denemek lazım. Ellerinize sağlık neduk abla….

Bir Cevap Yazın