Çarşamba, Ekim 26, 2016
kuş kitap ayracı

kuş kitap ayracı

26

embir alıntılamıştı kuşlu kitap ayracını. ben de kalıbını çıkartıp denedim.kitap üzerinde makul boyutlarda olsun diye küçük çalıştım ama şeritleri oymak biraz zorladı.kalın asetattan güzel olur önerisinde bulunmuştum ama evde ince vardı onunla yaptım. yapmak isteyenlere ince asetatı öneririm onunla da güzel ve sağlam duruyor.

26 YORUMLAR

  1. ben dün öğlen güya yapacaktım :)) seninki çok güzel olmuş, kırmızı kuş, arabaya koş ay yok o tombul kuş arabaya koştu sanırım :))

  2. Nalan Hanım kursa yine de götürelim ben çaktırmam yaptığımı :)şaka bi yana benimki zaten sadeleşmiş hali, orjinalini yaparız hep birlikte. şablon için vakit kaybetmemiş olursunuz..

  3. bi arkadaş sormuş asetat nedir nerden alırım diye.kırtasiyelerde bulunuyor. dosyaların kapağındaki plastik malzeme asetat. kalın, ince, şeffaf, opak gibi çeşitleri var

  4. kıkırdar mıyım hiç, Nalan Hocadan sağlam bi fırça yeme ihtimali olabilir, temkinli olmak gerek :))ben okuldayken bi kez tutamamıştım kendimi, hani insan kendini sıktıkça daha fazla güler ya. son anda gürültüye getirip rezil olmaktan kurtulmuştuk. o geldi aklıma siz böyle deyince:)