Kutu formunda çeyizlik hurç modelleri

-


Merhaba arkadaşlar. Kutu formunda çeyizlik hurç modelleri hazırlıyorum. 8 yılın vermiş olduğu tecrübeyle ve işimi çok sevmenin aşkıyla mefruşat ve çeyiz alanında farklı ve muntazam ürünler üretmeye çalışıyorum.
Hurçlar da bunlardan sadece biri. Çeyizlerde son zamanların en gözde parçası bence artık hurçlar. İster dolap içi düzeninde olsun, ister görünüm açısından olsun hem şık hem de kullanışlı.
Hurçları battal boydan ufak boya kadar değişik boyutlarda isteğe göre ya da takım olarak hazırlamak mümkün. Çeyiz hazırlığında olan gelin adayları, evlendikten sonra da bu hurçlarını yatak odalarında dekoratif bir şekilde sergileyerek eşyalarını saklamaya ve korumaya devam edebilirler. Ya da dolap içlerinde de organizer şeklinde kullanılabilir elbette.
Ayrıca düğün ve nişan törenlerinde gelin ve damat hurcu olarak da çokça tercih ediliyor bu kutu formunda huçlar. Çeyiz bohçası hazırlayanlar için de değişik bir sunum önerisi bu kutu şeklinde hurç modelleri. Daha içini açıp bakmadan, dış görünümü ile ne kadar özendiğinizin bir göstergesi olup, herkesin beğenisini kazanabilirsiniz.

Genelde saten kumaş kaplama olan hurçların üstünü dantel güpürler, sıralı taşlar, inci boncuklar ve fiyonklarla süslüyorum. Tabii kişinin zevki ve istekleri doğrultusunda. Beyaz, kırık beyaz, toz pembe, yavru ağzı, mavi, lacivert gibi pek çok farklı renk seçeneği ile hazırlanabilir kutu formunda çeyizlik hurç modelleri.

Sizler de hem gösterişli, hem de konukların gözünü alacak hurçlara sahip olmak istemez misiniz?
Elbette istersiniz.. ?

O halde her renk ve boyda hazırladığım kutu formunda çeyizlik hurçmodellerime bir göz atmaya ne dersiniz? Bana profilimden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın