Cuma, Ekim 28, 2016

kutu kaplama

10

bu aralar yapışkanlı kağıtlara takmış vaziyetteyim,boy boy kutular kapladım,irili ufaklı çeşitli yerlerde kullanmak için,bunlar dolabımızı toparlamak için,çok kullanışlı oldu,çorap çamaşır ufak tefek bir şeyler koydum içlerine çekmecelerde rahatlamış oldu böylece,

10 YORUMLAR

  1. çok güzel olmuş, güle güle kullan arkadaşım. ben de geçen gün bir ayakkabıcının kapının önüne koyduklarından 7-8 tane yüklenip geldim eve, birşeyler yapıcam inşallah ilham gelince.

  2. aytacım çok güzel olmuşlar, güle güle kullan.kız acemi hobici, taaa ne zaman almıştın o kutuları, hala kaplamadın mı bakiiiim :))

  3. bende de yapışkanlı kağıt bolluğu var aldım belki ilham gelir diye değişik değişik desenli:) gel birlikte kaplayalım acemihobici :D

  4. beğenmenize sevindim kızlar,acemicim ne ilhamı başla sen ilham kendiliğinden gelir,bi eline al bırakamıyorsun,ben bu aralar gözüme kestirdiğimi kaplıyorum çılgın gibi,yakında kutu fln kalmıcak evde,ben seninkilere göz dikmeden başlamanı tavsiye ederim:))

  5. beğenmene sevindim nisosum,bende çok zorlanıyorum çeşit bulmakta,birde aynı marka ve ebatta olmalarına rağmen farklı yerlerde,birbirinden çok farklı fiyatlarla çıkıyor karşıma,2m-45cm,3tl ye alıyordum bir yerde,aynısı koçtaşta 12.90,başka biryerde 1 metresi 4.50 yakın bile diil fiyatları,3,4 tane alacağın fiyata 1 tane çok komik,bide çabucak bitiyor sinir oluyorum,desenlerde genelde aynı çoğuda güzel diil,düz renk bulamıyorum birde ben.