kutu kutu pense….

-

boyboy kutular.bunlar benim deri kapladığım kutularım …koltuklarıma uysun diye deri kapladım çok şık oldular ve çok işe yarıyolar tavsiye ederim.ben fotograflarımızı saklıyorum.

12 yorum gelmiş

  1. 38ela

    canım hemen anlatayım istersen ahşap kutuları yaparsın benim gibi istersen ayakkabı kutularını kaplarsın…bana babam eski raflardan yani tahtalardan boy boy kutu yaptı(tabi marangoza yaptırabilirsin)sonra bunları kuvvetli bi yapıştırıcı ile petekli deri ile kapladık bukadar.

  2. Sevtap Uçar

    çok güzel olmuş aynı şekilde gazetelikte yaparsan takım olur çok güzel olur bence ellerine emeğine sağlık babanında ellerine sağlık tabi.

  3. 38ela

    Noblesse, Sheri,karabidikim, güzel yorumlarınız için teşekürler.karabidikim evet haklısın gazeteligide yapmalıyım …

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...