Pazartesi, Ekim 24, 2016
LALELİ KIRKYAMA YATAK ÖRTÜSÜ

LALELİ KIRKYAMA YATAK ÖRTÜSÜ

25

Elimizde kalan kumaşlar vardı. Bunları rengarek lale yaparak değerlendirdik. Tabiki renk uyumuna dikkat ederek. Sizlerde elinizde kalan kumaşları bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Aradaki boş karelerin içine lalelerin rengindeki rengarek ipliklerle lale desenlerini yorganlama yaptık. Umarım meraklılarına bir fikir verir.

25 YORUMLAR

  1. bu bana çok zor geliyor yaa..daha hiç elimi sürmedim dikiş makinama..bu yaştan sonra da biraz zor öğrenirim…bu çok güzel olmuş cannn…

  2. Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Çok güzel şeyler yazmışsınız, beni çok memnun ettiniz. Ayrıca figen abla siz yeterki isteyin, azmin elinden hiç birşey kurtulmaz. Üselik bu kadar yetenekli birinin elinden. Biliyorsunuz öğrenmeninde yaşı yoktur der atalarımız.

  3. aradaki boşlukları başka bir desenle değil de yine lale motifi ile yorganlamak çok iyi fikir, nefis olmuş, ellerinize sağlık.

  4. Cam güzeli çok teşekkürler. Ne güzel şeyler yazmışsınız. Ayrıca ilk yorumunuzun bana olduğu içinde çok mennun oldum. Bunun içinde ayrıca teşekkür ederim. Aramıza hoş geldiniz.

  5. Bu yazıma yıldız gönderen gülseyhan’a, cam güzeli’ne, Figen abla’ya, Noblesse’ye, kırkpare’ye, sakagün’e, tuffe’ye, aytacrafts’a ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum.

  6. Begin size de hem yorumunuz hemde yıldız için çok teşekkür ederim. Sizin ve 10marifet üyelerinin cumhuriyet bayramı kutlu olsun. Sizde sevgi ile kalın.