Cuma, Ekim 28, 2016
Lavabo Perdesi

Lavabo Perdesi

16
lavabo perdesi
lavabo perdesi

Bu perdeyi lavabomuzun kapısı için ördük.Evde kalan giden boncukları rasgele aralıklarla sakallı ipe zincir çekerek ördük.Hem evdeki boncuklar değerlendi hem de sakallı ip sayesinde lavabonun içi belli olmuyor.Uzunluğunu ve sıklığını siz kendi isteğinize göre değiştirebilrsiniz.Biz kenerdan bağladık serbest bırakınca da çok güzel oluyor…

lavabo perdesi
lavabo perdesi

16 YORUMLAR

 1. çok ii bi fikir. bende misinaya irili ufaklı pullar dizerek yapmıştım.resmini bi ara yollamaya çalışırım ama bu daha kullanıuşlı olmuş.

 2. sağolun arkadaşlar.tavsiye ederim gerçekten çok kullanışlı oluyor.burada bir sıra krem bir sıra pembe yaptık ablama mavi krem yaptık siz fayanslarınıza uygun yapabilirsiniz…

 3. Güzel olmuş ellerine sağlık. benzer bişey bende yapmıştım ilerleyen günlerde bende göndericem. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

 4. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

  yayınlandığı zaman bize de ilham kaynağı olur belki.yada ortak fikirlerle çok daha güzel ürünler ortaya çıkarabiliriz.

 5. Hımm çivilemekten daha şık olmuş valla, ellerinize sağlık

  8 tane trabzandan bir pembe bir krem rengi kullanarak ördüğümüz parçaya çektiğimiz zincirleri ekledik ve arasına da dik durması için sert bir tel geçirdik.sadece 2 kanca ile duvara sabitledik oldukça sağlam oldu.

 6. Site kurallarına göre yayınlanan bir ürün tekrar yayınlanır mı bilmediğim için deneyemedim.Eğer yayınlanabiliyorsa gönderirim tabiki.Ama renkler pembe ve krem.Bizim fayanslar bu renklerde olduğu için tercih ettik.ikinci resim biraz daha net.

 7. :) o kadar boncuk maalesef yoktu.kullanılmayan tesbih, toka, anahtarlık, küpe, takı ne varsa bozduk, bir de eskiden makrome ile uğraştığım için artan boncuklar vardı. Ama pazardan bol miktarda takı ve boncuk da aldık :))