Lavanta Kesesi

-

Lavanta Kesesi
Lavanta kesesi yapmaya bayılıyorum, işliyorum, dikiyorum, süslüyorum, kurdelesini de yapıp, hediye ediyorum arkadaşlarıma. Bu da yakında evlenecek bir iş arkadaşıma çeyiz hediyesi, küçücük belki ama el emeği göz nuru ;) Hikayesini de okumak isterseniz bloguma bir tık lütfen ;)

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
esencan

İki çocuklu bir anneyim, çalışıyorum. İş ve çocuklar dışında kalan zamanlarımı keyif aldığım hobilerimle değerlendiriyorum... Keyif almak ve keyif vermek için yaşıyorum... Son zamanlarda keçelerle takılsam da ilk ve en büyük aşkın kanaviçe...

8 yorum gelmiş

  1. zulaltan

    mis kokulu bir hediye bu hediyeyi kim alsa yüzünde kocaman bir gülümseme oluşur :D lavanta kokusu baş ağrısına da iyi geliyormuş sağlık açısından da güzel bir hediye :) daha ne olsun ellerinize sağlık :)

  2. esencan

    :))) Çok teşekkürler zulaltan, bazen de içine minik hediyeler koyuyorum bu keselerin o zaman adı “hediye kesesi” oluveriyo ;)

  3. esencan

    hayaliğnesi etaminde böyle narin desenleri daha çok seviyorum galiba, ya da çook tembel olduğumdan kolayıma böylesi mi geliyo bilmem, ince, mine gibi desenler daha zarif bence de ;)

Bir Cevap Yazın