Louis Vuitton çantalar

-

polimer kilden takılar
Polimer kilden minik çanta kolyelerim. Ayrıntılar için Facebook sayfama buyrun.

polimer kilden takılar

polimer kilden takılar

polimer kilden takılar

polimer kilden takılar

polimer kilden takılar

polimer kilden takılar

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
olalabyofelyanzn

Polimer kille minyatür takılar üzerine uğraşmaktayım. Bunun yanında polimer kilden otantik ve retro aksesuarlarda yapıyorum. Ayrıca keçe işleri ile de çeşitli takı ve ev dekorasyonu üzerine çalışmalar yapıyorum...

21 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Amanııııınnnnnnn :) Ağzım açık kaldı olala :) Hakikaten Olalaaaaaa :) Bende zulaltan gibii çantanın desenlerini nasıl oluşturduğunu merak ediyorum açıkçası. Ellerine sağlık :)

 2. ayamaya

  senay ve zulal’e katılıyorum o desenleri nasıl yaptığınızı anlatacağınız yazıyı bekliyoruz :D emeklerine sağlık

 3. senayatilgan

  Aramızda sır mı var ayolll :) Tabiki işin esprisi sırrınız olmalı da hakikaten okadar gerçekçi bir minyatürünü nasıl yaptığınız tabiki merak konusu oluyor haliyle :)

 4. senayatilgan

  İzledim izledim :) Fikir çok güzelmiş gerektende :) Youtube a düşen herşeyi de bilmemiz imkansızdır herhalde Filizcim sabah akşam izlesek bitmezki :) Herkes herşeyi bilmemeli :)

 5. senayatilgan

  Oyyyyyyyy :) Ben kumaş aramam kuzum denk gelirse alırım :) Önüme çıksa şimdiye kesin almıştım çantayla takım olan elbise falan da yapabilirim yani :)

 6. senayatilgan

  Onun için pazara denk gelememişimdir normal olarak :) Buradaki kumaşçılarda da ya basma kumaşı var yada parıltılı saten gibi kumaşlar başka çeşit bulamazsın :D Benim bulma şansım Sıfırın aaltında -10 civarında :) (mübalağa nın da bu kadarı olur mu bende olur :) )

Bir Cevap Yazın