Perşembe, Mart 30, 2017
Lüks aydede bulutlu kapı süsü

Lüks aydede bulutlu kapı süsü

2

kece-aydedeli-kapi-susu-3
bebek aşkına! :) Prens ve aydede karışımı bu tasarım kapı süsü bana ait. Figürler değişebilir. Bu modeli Mehmet Ali bebek için yaptım.

kece-aydedeli-kapi-susu
Kocaman, bol emeği olan, bol figürlü lüks aydede kapı süsünü mavi ve krem tonlarda özenle yaptım. Özel yapım dolgulu çift kalın çember kumaşla kaplandıktan sonra değişik içi elyaf dolgulu elde dikilen keçe figürlerle ve bebek temalı düğmelerle tamamlandı. Yükseklik 65, eni 60 cm.

kece-aydedeli-kapi-susu-
Ürün kapının büyük kısmını kaplıyor.

kece-aydedeli-kapi-susu-1
keçe ayıcık, kuzu ve aydedelerle yıldızlar… her figüre sevgimi kattım.

kece-aydedeli-kapi-susu-2
Devamı ve ürün detayları burada

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR