Lüks lohusa tacı

-

lohusa tacı
Bu mavi lohusa tacını keçeden yaptım (eski yaptıklarımdan). Yabancı tasarımcının tasarladığı bebek temalı düğme setiyle süsledim; önlük, biberon, çıngırak, sallanan at, aycık, patik gibi neşeli düğmeleriyle taş daha da sevimli oldu. Devamı burada ve el emeği albülerimdedir.

lohusa tacı

lohusa tacı

DSC07882

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 yorum gelmiş

  1. aylar

    Sevgili anneler babalar, sizden ricam: Lütfen, burada yorum penceresini kullanarak sipariş yahut fiyat veya kargoyla ilgili sorularınızı yorum olarak yazmamanız, zira bu site satış sitesi değildir, ve ürünün fiyatını veya buna benzer bir soru bana buradan yönelttiğinizde buradan size bilgi veremiyorum.
    Bana herhangi bir soru sormak istediğinizde buradan YORUM yazarak değil, ama ürünün anlatımında vermiş olduğum LİNKLERE tıklayarak mail adresime ulaşıp sorunuzu iletebilir, benden cevap alabilirsiniz, zira buradan siparişle ilgili sizleri cevaplamam etik olmaz.
    Anlayışınız için teşekkürler, Aylar :)

    (ama ürünümle ilgili beğeni yada eleştirinizi yorum olarak yazmanızda sakıncası yok :) )

Bir Cevap Yazın