Pazar, Nisan 30, 2017
magnetsiz buzdolabı kambersiz düğüne benzer :D

magnetsiz buzdolabı kambersiz düğüne benzer :D

13
magnet
magnet

Bu magnetlerin yapılışlarını 10marifette verilen şu linkte görmüştüm. Link gönderen arkadaşa teşekkür ederim;) Hammadde sıkıntım olmasa ben daha hızımı alamayıp yapardım ama neyse:)flickr da çok güzelleri var. tabi onlar çok uyumlu, ben ne bulduysam ” aa bu nasıl olur acaba? ” diye heyecanla yapınca ortaya karışık birşey çıktı;) işte flickr dan birkaç örnek 1 2 3 45_blogumda mıknatıslarımın başka fotoğrafları var beklerim;)

13 YORUMLAR

  1. aa evet,bende atlamışım,ellerinize sağlık.demin embire de hemen denediğimi yazmıştım:) şimdi aklıma geldi,bunlardan yüzükte olur arkadaşlar:))

  2. işte burasıymış, bende hangisi diye magnet yazılarına bakmaya başlamıştım. Bunlarda çok cici olmuş.

  3. :) zorla yorum ister gibi oldu galiba..çok severek yaptığım işlerden biriydi 2 ay sonra da olsa beğendiğinize sevindim;))neduk link vermeye karşı değilim ama şimdiye kadar kendi yaptıklarımı yayınladım bundan sonra da çok “cin bir fikir” olmazsa düşünmüyorum yayınlamayı. zaten yapılabilecek cin bi fikir olunca dayanamam kesin yaparım,kendi yaptığımı gönderirim ;)

  4. yaa bunlar o şeffaf boncuklarla yapılan magnetler değilmi? anlatımdan bişey anlamadım ne yapıştırıyosun üzerine?

  5. üzerine değil cam boncuk ile mıknatıs arasına istediğiniz resmi yapıştırıyorsunuz. anlatımın olduğu yabancı sitede yapıştırmak için silikon kullanmış( herhalde onların silikonu şeffaflaşıyor) ben japon ile yapıştırdım

  6. sanırım anlatılan sitede silikon jel ile yapıştırmışlar o da sanırım soğuk silikon denilen şey.. yanlış anlayı yanlış yorumlamadıysam tabi ki.. ellerinize sağlık.. :)

  7. Bu yazıların yayınlandığı tarihte ben raporluydum örtmenim:) Valla billa görmemişim. Şaka bir yana kendi yaptığı şeylere kötü de olsa bir yorum istiyor insan. Link verdiklerim için çok beklentim olmaz. Çok sık ta dışarıdan link vermem zaten. Dediğin gibi önce kendim yaparım:))ne yalan söyleyeyim ben bunları ilk bakışta alıntı sanmıştım. O kadar güzel yani:)Bak 2 kez yorum yazdım, affettin mi?