Çarşamba, Ekim 26, 2016
MAHCUP HANIM ÇİÇEK BAHÇESİNDE

MAHCUP HANIM ÇİÇEK BAHÇESİNDE

44
:))
:))

Evdeki artık ,miktarı az kalmış renkli yünleri değerlendirmek istedim.Önce amigurumiden bu mahçup duruşlu küçük hanımı örüp anahtarlık yaptım.Sonrada renkli çiçekler…Nasılsa biryerlerde değerlenirler..farklı resimler için buyrun;

44 YORUMLAR

 1. ayy ben bayıldım bunlara, ellerine sağlık. gerçekten de çok mahçup bir hanım bu. durup durup bakasım geliyor.

 2. arkadaşım çiçekleri kullanacak yer bulmazsan dert etme ben onlara yer bulurum :))Mahçup hanıma da bayıldım, emeğine sağlık canım.

 3. mahçup kzıda çiçek bahçeside süper olmuş. çiçekleri bi tshirt üzerine işleyerek değerlenirebilirsiniz tam yazlık cıvıl cıvıl olurlar

 4. Yerim ben o mahçup hanım’ı, çok tatlı:))) ellerine sağlık sevgili gonuldeneleciğim harika olmuş hepsi, bunu bir yastık kılıfı veya tişört önü gibi bir şey yapsana:) kenarlarına da biraz çit ne güzel olur:)) ama yayınla tekrar son halini bizde görelim:)))

 5. AY BU GÜZEL YORUMLAR MAHCUP HANIMI DAHADA MAHÇUP EDECEK ŞİMDİİİ..:)))))Çok teşekkürler arkadaşlar.Çiçekleri değerlendirmede tavsiyelerinize uyacağım..Fiamma… Neduk ; ne hoş alternatifler sunmuşsunuz.Sevgili embir eminim çiçekleri konduracak yerler bulursun zorlanmadan..pratik arkadaşım..

 6. aman pek şirin pek mahçup :) yalnız kalmasın bi de arkadaşı olsun bence.. çiçeklerin bir sürü kullanılacak yeri çıkar nasılsa..

 7. ben de çok beğendimböylece bir kumaşa sabitleyip nakış kasnağına geçirip duvara assana….sonra daha iyi bir fikrin gelenedek salonu süslesin.

 8. ben buldum bile kot çantanın üzerine çok yakışır normal çantaların üzerinede olur bence.ellerine sağlık arkadaş sevgiler

 9. çok tatlıymış,şimdi gördüm:)kriicim sende mi lost’culardansın,bendee,5.sezonunu bitirdim şimdi çıldırıyorum meraktan,keşke yavaş yavaş izleseydimm,oda yavaş yavaş izlenecek dizi değil:(

 10. Ya sormaaa, aylar geçmiyor bir türlü. 1.sezonu 2 günde bitrmiştim. Şu ocak bir gelseydi. 6 sezonda son sezon zaten. Lost bitince bekleyecek neyimiz kalacak:))) Daha böyle bir dizide gelmez yeryüzüne sanırım. Ayrıca dexteri da kaçırmadan soluksuz izlerim.

 11. bende günde 8-10 bölüm izliodum,ben tekrar 1.denmi başlasam diyorum,jacob öldümü ,bi de sandık var tabi acayip güzel bir yerde bitirdi alçaklar demi,juliet gözlerini nerde açtı?alçaklar insan fragmanda biraz ipucu verir:)