Makrome duvar süsü

-

Emekçiler gününde, günlerce tasarımı üzerine düşündüğüm, saatlerce emek emek işlediğim canım duvar süsümü sonunda sizlerle paylaşıyorum :)

Emekçiler gününde, günlerce tasarımı üzerine düşündüğüm, saatlerce emek emek işlediğim canım duvar süsümü sonunda sizlerle paylaşıyorum. Biraz başlangıç hikayemden bahsedeyim… 

Kendime yapmaktan hiç sıkılmayacağım bir hobi buldum ?? ????Makrome ?? Bir şeye bu kadar konsantre olup saatlerce yapabileceğimi düşünmezdim. Açtım YouTube’u öğrendim. Tabii bazı teknikler daha çok zamanımı aldı öğrenirken. Fakat şimdi sadece hayal ederek tasarımımı oluşturabiliyorum. Daha farklı örnekler araştırıyorum, kaydediyorum, farklı modeller oluşturmaya çalışıyorum hayal gücümü geliştirdi ? Farklı şeyler denerken de en ufak bir ipliği çöpe atmıyorum -geri dönüşüm ve geri kazanım önemli ??? Makrome aslında dünyanın birçok yerinde biliniyor ve oldukça beğeniliyormuş da ? Ben yeni keşfettim ?? Yaklaşık 5 aydır yapıyorum ve bu güzellikler için bir instagram sayfası açtım. (@knots.alot) Hem dijital pazarlamayı öğreniyorum hem de sosyal medya kullanımı, hedef kitleye ulaşmak, farklı kampanyalarla görünürlüğü arttırmak gibi farklı tecrübeler ediniyorum ? Bakalım daha nelerle uğraştıracak şu karantina, korona.. Üretmek güzel şey ??

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin