2 yorum gelmiş

  1. Minikelli

    Sepetlerinize bayılıyorum hele bu deniz kabuğu şeklinde olanlarına daha çok ellerine sağlık
    bu arda yapım aşamalarınıda eklerseniz bende yapmayı çok istiyorum abim için evlenirken görümcesinin elinden çıksın sepetleri:) mail adresim cigdem178@hotmail.com sevgiyle kalın enizden el işleriniz yüzünüzden gülüşünüz eksilmesin.

  2. yenihayat54

    bu sepetlerin iskeletini abajur teli yapan birine yaptırıyorum,sonradan kaplıyorum arkadaşım,yapım aşamalarını resimlemek aklıma gelmedi,bir dahakine unutmazsam resimlerim..sevgiler..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
yenihayat54

3oğlum ver 1 kocamdan(herkesin bir kocası var gerçi:))ayrıca şükür bir taneler,birkaç tane olsa kim çeker onları:)) vakit buldukça yaptığım hobilerimi sizlerle paylaşmak için burdayım..

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...