Cuma, Ekim 21, 2016
MANDAL ÖNLÜĞÜ

MANDAL ÖNLÜĞÜ

14

Tığ ile ördüğüm mandal torbası. Üzerindeki işlemeleri daha sonra iğne ile yaptım.Yapımı gerçekten çok kolay. Hem banyoda değişik bir aksesuar olarak duruyor. Daha yakından görmek isterseniz buraya bakabilirsiniz.

14 YORUMLAR

  1. teşekkür ederim. çeyizim için öyle çok fazla örgü örememiştim doğrusu. daha doğrusu ince işleri yaparken daralıyorum. Bunu büyük bir zevkle yapmıştım ve kullanıyorum. Annem de kumaştan dikmişti bu önlüğe benzer hem daha kolay oluyor.

  2. ben de ikide bir mandal sepetinin yanına gidip mandal almaya sinir olduğumu hatırladım bir daha bunu görünce. bele dolanırdı eskiden ne kolaylık.çocuklar sepeti devirmesinler diye yanıma da alamıyorum.. böyle birşey lazım bana da. elinize sağlık çok güzel ve canlı görünüyor.

  3. kendimi yaşlı hissetmem gerekiyormu acaba:)) herkes eskiden kullanılıyordu demiş. ben hala kullanıyorum. belinize dolayıp şipşak asıyorsunuz çamaşırları.güzel yorumlarınız için teşekkür ederim.

  4. bence hiç yaşlı hissetmeyin modaya uyacaz güzel mandal sepetleri kullanacaz diye ikidebir eğilip mandal almaktan zaman gidiyor bu çok kullanışlı bi iş ellerinize sağlık

  5. hem farkındaysan biz ‘di’ li geçmiş zaman kullanıyoruz, sen önlüğü yeni kullanıyorsun, durum böyle oluca kendini yaşlı hissetmesi gereken de biz oluyoruz gibi:)

  6. haklı olabilirsin:) selmacığım resimdeki senmisin?eğer sensen yaşın kaç bilmiyorum ama çok güzelsin MAŞALLAH hele saçlar bir harika ALLAH nazarlardan saklasın

  7. yaş konusu sadece latife olsun diye yazmıştım. insan hissettiği yaştadır bence. ben daha çıtır bir genç kızım :))) (yaş 31 ama olsun ruhum 18)