MANDAL TORBAM

-
Mandal Torbası
Mandal Torbası

Üç trabzan iki zincir örgüsüyle yaptığım bir torba bu. Çok kullanışlı. Hiç dikiş yapmadım. Tığla birleştirdim. Ama bütün çıkarmak istemezseniz sonradan parçaları dikerek de yapmak mümkün.

6 yorum gelmiş

 1. polyanna 69

  ay çok beğendim.bana eski günlerimi hatırlattı.genç kızların çeyizinde olurdu bunlardan.ben de yapıcam hem kendime,hem kızıma..

 2. sevimli hayat

  herkes mandal kutusu kullanırdı annem bu önlüğünü takardı hayal meyal hatırlıyorum.eski anılarımı depreştirdinah anacığım ahh:((((((((((((((((((((((((((((((((

 3. ufudik

  Teşekkürler. Kullanılmış olduğu için biraz yorgun duruyor mandal torbam .Kullanıyorum zevkle… Kimi çamaşırları ender de olsa balkondaki çamaşır askısına astığım oluyor. O zamanlar işime yarıyor.

 4. celebi74

  ya bunun kırmızısı vardı bende ortaokuldan kalma yıl1986 falan :)))))ay yaşım çıktı ortaya:) hehehehehegeçen yıl mandal torbası olarak kullandık onu balkonda asılı tuttuk hep güneşten eskidi gittiiyırtık soluk halini bile saklamak istedim babam boşver at gitsin dedi ben gene de atmadım:))seninkide çok güzel olmuş.. elinize sağlık..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ufudik

24 yıllık Edebiyat öğretmeniyim. Oğlumla ve kedimizle birlikte yaşıyoruz. Sanatı ve emek ürünü her şeyi severim. Mesleğimi ve insanları çok seviyorum. Dünyayı daha güzel hale getirmek için elimden ne gelirse yapmak istiyorum.