Cumartesi, Ekim 22, 2016

Mantar Ev

4

Taş boyama sanatının sevimli örneklerinden biri.Bende benzer bir taş boyamıştım.Benzer bir ürünün kaça satıldığını öğrenmem iyi oldu :)

İlgili link burada.

4 YORUMLAR

  1. alt tarafı taş ayol ben 1 kuruş bile vermezdim taş ii hoş ama 2 damla boya sürülmüş alt tarafı kimse alınmasın ewt gzl taş boyamalr vr sant nitliqinde yni söz mclistn dışarı

  2. sevgili vitamin c, yorumun için teşekkür ederim.Görüşlerine saygı duyuyorum.Daha detaylı, güzel taş boyama örnekleri var gerçekten.Buda sevimli ama fiyatı pahalı gerçekten.Türkiye’de alıcısı çıksa bile o kadar para vermezlerdi.Haklısın :)

  3. 11 dolar çokmuş ama şimdi bu malum pahalı dekorasyon mağazalarında satılsa hanımlar kapış kapış alırlar fiyatına bakmadan.Ama el yapımı olunca nedense aman bende yaparım, aman alt tarafı taş derler.Bence herkes emeğinin karşılığını almalı.

  4. Yorumun için teşekkür ederim ormeklazim.Emek verilerek yapılan herşey çok değerli gerçekten.İnsan herhangi bir şey için emek harcadığında, zaman ayırdığında ona ruhundan bir parça katıyor,sevgisinden bir pay veriyor.O yüzden de emek harcayarak yapılan şeyler ayrı bir değerli oluyor.