Cuma, Ekim 21, 2016
Masum Meleğime

Masum Meleğime

16

çocuk elbiseleri
Kuzum geçen yazdan beri düğünlerde gelinlik göre göre gelinlik istiyorum diye tutturdu, ama ben her yerde satılan o upuzun çocuk gelinliklerini sevmiyorum. Çok zoraki olmuşlar gibi geliyor. Ben de ona daha özgün ve çocuğa yakışır bir gelinlik diktim. Beyaz var ya içinde, o da gelinlik olduğuna inandı :) Masum bir mavi de kattım elbiseye ve çok beğendim :)

çocuk elbiseleri

çocuk elbiseleri

16 YORUMLAR

  1. ben gelinlikleri seviyorum ama kısa olanları seviyorum :) bu da çok güzel olmuş ama bana ne gelinlik dediğin süslü olur iki çiçek bi böcek yapıver üstüne :) şu tatlılığa bak :) yerim ben seni kız- Ece’ye diyorum sen üstüne alınma Şenay’cım :)

  2. Bu küçük kız bir moda ikonu olma yolunda. Çok güzel elbise ama manken de iyi taşımış elbiseyi.Yakında bir çocuk giyim firmasından kızınıza mankenlik teklifi gelirse şaşırmayın.

  3. yagmuryurek sağol canım :) Haklısın süslü olur gelinlik dediğin ama benim düşüncem bunu giydireceğim zaman hani papatyadan yapılmış gibi taçlar varya çocuklar için onlardan takıcam kuzuma.. Onun için bir de elbisede kullanmak istemedim :) Üzerime nasıl alınırım ayrıca dediklerini benim yenecek tarafım mı kalmış :) Kuzumun yanında haddime mi:)

  4. zulaltan teşekkür ederim yorumlarınıza :) Bu fotolar çekilen onlarcası arasında seçilenler sadece, fotoğraf çekilmekten sıkıldı artık kuzum :)

  5. çok zarif bir elbise olmuş elinize sağlık:) minik hanımda nekadar mutlu olmuş gözlerinden okunuyor bayılıyorum çocukların bu masumluğuna maşallah allah hep güldürüsn inş:)

  6. ahhhh senaycımm ahhhh..senı kıskana kıskana sonunda dıkıse de başlicam:)) ayyy ben yerım senın o kuzucunu allah esırgesın cok cok tatlı yaaa