matruşka bebeklerim

-

sergunbirbirinden şeker matruşka bebeklerim oldu:)son günlerdeki çalışmalarım gibi bunlar da ahşaptan kesilerek akrilik boyalarla boyandılar.yapmaya başladığımda bardak altlığı olarak niyetlenmiştim ama sonra raflara ve kitaplığa yerleştirip baktım da, dekoratif birer obje olarak da kullanılabilirler.

16 yorum gelmiş

  1. çok güzelll….aslında üstten ve alttan birer delik açılsa ve birbirlerine büyükten küçüğe bağlansalar çok şık bir süs olmaz mı???

  2. çokk güzel olmuşlar yine,zor olmuyormu ahşaptan bu kadar düzgün kesmek?İlk resimdeki yerlerini sevdim arabalarla birlikte hoş durmuş.eline sağlık.

  3. herkese teşekkür ediyorum yorumlar için.ilktakı, güzel fikir aslında, yapılabilir. matkapla delik açılıp dizilir. hoş da durur..şimdilik fotoğraftaki rafta duruyorlar, biz karışık olarak duvara asmayı düşünmüştük ama onca delik açmaktan kaçındığımız için vazgeçtikaytac, ahşabı kesmek biraz yorucu oluyor ama muntazam kesim konusunda ellerim alıştı sanırım. daha pürüzsüz kesimler yapabiliyorum

  4. öncelikle ilgine teşekkür ederim 3d1n. pasaja eklemiştim bunları ama eğer renk yada boyut değişikliği gibi isteklerin varsa mesaj atabilirsin. seve seve yaparım..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin