Mavi çiçek süslemeli kolonya şişesi ve şekerlik

-

mavi-cicek-suslemeli-hediyelik-kolonya-siseleri
Mavi çiçek süslemeli kolonya şişesi ve şekerlik modelleri. Merhaba arkadaşlar. Bu paylaşımım mavi çiçekli kolonya şişeleri ve şekerlikleri olacak. İster takım halinde ister tek tek hazırlanabilir. Hastane odası veya bebek mevlütlerinde kullanıma uygundur. Mis kokulu kolonya şişesi ve şekerliği istenilen renklerde hazırlanabilir. zevkinize ve bebeğin cinsiyetine göre uygun renkleri tercih edebilirsiniz.
Kolonya şişesi, kolonya, çiçek, püskül, inci broş, kristal taşlar, dantel ve kurdele kullandığım malzemeler.
Önce dantel ve çiçekleri şişe etrafına monte ediyoruz, son olarak da püskül ve broş ile süslüyoruz. Çiçeklerin içlerine kristal taşlar ekleyerek daha özel bir hale getiriyoruz.
Hepinize kolay gelsin. Profilimdeki linklerden bana ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar