Mavi çiçekli halka taç

-


Merhaba 10marifet kullanıcıları :) Bu çalışmamda çiçeksel bir güzellik paylaşmak istedim sizlerle..
Annemizin hastane çıkış konseptine uygun olacak şekilde tam tur halka taç çalıştık.
Mavinin en güzel tonunu kullandık bu taçımızda :)

Bu güzellik için gerekli olan malzemeler istediğiniz renkler de çiçekler, tomurcuklar, yeşil yapraklar, sıcak silikon ve silikon tabancası, halka tam tur taç ve renkli kurdeleler.

Yapım aşamasına gelirsek…. Renkli çiçekleri ve tomurcukları istediğimiz yoğunlukta ve aralıkta taç üzerine monte ediyoruz. Alt kısımlarına yaprakları kapatıyoruz ve kurdele ile arka kısmına süsleme yapıyoruz. Yapımı biraz zaman alıcı çünkü çiçekleri gelişigüzel şekilde değil de özenli bir şekilde dizme aşaması oyalayıcı oluyor. Ve hata kaldıran bir çalışma değil o yüzden oldukça dikkatli çalışmak gerekiyor.

Bu güzel saç aksesuarımız lohusa taçı olarak hamile fotoğraf çekimlerinde, nişan ve nikah töreninizde saç aksesuarı olarak kullanıma son derece uygundur. Hatta nikah için kullanılacaksa aynı çiçekler kullanılarak gelin el buketi de hazırlanabilir. Ayrıca eşe dosta hediye olarak da götürülebilir..

Yapak isteyen arkadaşlara kolaylıklar diliyorum. Hazır olarak satın almak isteyen arkadaşları ise sosyal medya hesaplarıma bekliyorum, sayfa ismim oykulutasarimlar :)

Görüşmek dileğiyle :)

Bir cevap yazın

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar