Mavi Küpeler

-

Merhabalar,
Çoook uzun zamandır izleyici olarak siteyi takip etmeme rağmen, cesaret edip ilk kez yazı gönderiyorum. Bunlar benim, mavi doğal taş ve sarı aparatlar kullanarak tasarladığım küpelerim. Umarım beğenirsiniz :))

Yusufçuk
Yusufçuk

Şunu da belirtmeden geçemeyeceğim; bu sitede çok güzel fikirler edindim, “bunu ben de yaparım” diyerek, daha önce denemediğim, çoğu zaman aklıma bile gelmeyen şeyleri hayata geçirdim. Hiç aklımda olmadığı halde bir blog sayfası düzenlemeye başladım :) Kendimi 33 yaşımdan sonra yeniden keşfetmemi sağlayan siz 10 marifetçilere çok teşekkür ederim :) İyi ki varsınız..

6 yorum gelmiş

  1. mehlika35

    güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim, cesaretlendirdiniz beni :))dikisterapi; blogum henüz 4-5 günlük ve ben deneme yanılma yoluyla keşfetmeye çalışıyorum. görücüye çıkabilir olduğuna inandığım an, burada linkini paylaşacağım, teşekkür ederim :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...