Mavi Kuş Örgü Destek Hareketi – Bölüm 2

-
MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Bunlar da ikinci parti örgüler. Kampanya için dört koldan çalışıyoruz. Güzel şeyler olacak inanıyorum… Mavi Kuş Derneği, Yurtiçi Kargo ile anlaşmış. Şu numara 226463177 ile gönderirseniz indirimli oluyor. Mayıs’a kadar vaktiniz var, hadi…

MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Yasemin’cim katkıların için, bir kez daha teşekkür ederim.

MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

13 yorum gelmiş

 1. gulenbayan

  Elinize, kalbinize, ipinize kurban olurum ben canım peri’m. Anneciğinin, Yasemin’in ve tabiiki senin ellerinizi severim.Seni çok seviyorum ben :)

 2. Mavi bir kuş kanadı derneği yapılan her türlü güzel şeyi hak ediyor hem göndericiye çabuk dönüyorlar hemde çok iyi onure ediyorlar,birde ihtiyaç sahibi insanlara gideceğini düşünmek ayrı bir duygu…Ellerinize sağlık,güzel günlerde kullansınlar…

 3. sserapp

  Adadenizi, teşekkür ederim.Sudeduru, elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum. Ve devam ediyorum. Herkesin elinden birşeyler gelir aslında biliyorum. Senin gönderdiklerin de çok güzel. Öğrencilere vereceklermiş galiba.Teşekkür ederim.

 4. gulenbayan

  Sudeduru;cuğum; sözlerin için çok teşekkür ediyorum. Sadece teşekkür etmekle yetinmek istemeyip bir de sarılıp öpüyorum..Sserapp, marifetli peri’m; çok sağol yeniden ve bir daha..

 5. sserapp

  Denden’cim, çok teşekkürler.Asortik Krep, teşekkür ederim. Zevkle yaptım, bütün yaptıklarımı…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
sserapp

Marifetli Peri