Cumartesi, Ekim 22, 2016
Mavi Kuş Örgü Destek Hareketi- Bölüm 5

Mavi Kuş Örgü Destek Hareketi- Bölüm 5

11
MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Dedim ya durmuyorum, çalışıyorum kampanya için. En son,annemin de yardımı ile tamamladığım, bittikten sonra da çok sevdiğim bebiş süveteri.

MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Elimde kalan ipleri değerlendirmek için küçük başladık. O yüzden tam yeni doğanlara göre oldu. Herşeyin küçüğü daha sevimli oluyor, bu da öyle oldu:)

MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Patiklerden daha önce yayınlamıştım, burada ve burada . Fakat bu sefer biraz değiştirip, iki kare yerine bir kare ve üçgen kullandım.

11 YORUMLAR

  1. Peri’mmmmmmmmmmmm; onun arabası da var :)Renk uyumuyla, patiklerin sevimliliğiyle çok şirin bir ikili olmuş.Güzel güzel giysin bebek üşümesin.Ellerini severim senin. Sağol canımın ta içi..

  2. Ne kadar güzel olmuş kopya çekeceğim mutlaka bende yoldaki bebişlere yapmalıyım ayyy benim değil bebişler:) :)

  3. Denden’cim, çok teşekkür ederim.Gülen’im benim, asıl sen sağol bitanem…Sybella, çok teşekkürler.Fiamma’cım, çok teşekkür ederim.Adadenizi, sende iki tane oğlan var. Yaparsın onlara:)Ozimer, teşekkürler. Yap tabi, çok sevinirim.

  4. Peri’ciğim sen ne güzel şeyler yapıyorsun böyle…Geçen gün de kırmızılı bir takım vardı bir türlü yorum yazamamıştım.Çok kaliteli duruyorlar, ellerin dert görmesin