Mavi lohusa taçları

-

Mavi lohusa taçları
Kırmızı lohusa taçlarını görmeye çok alışığız ama bir süreden beri erkek bebek sahibi olan anneler mavi lohusa tacı kullanmaya da başladı. Ben de mavi lohusa tacı kullanmayı tercih edecek yeni anneler için mavi güllerle süslü bir taç tasarladım.

Mavi lohusa taçları
Yeşil gül yaprakları, mavi gül ve goncası ile süslediğim lohusa tacı, yukarıda yer alıyor.

Mavi lohusa taçları
Turkuaz üzerine beyaz kabartma puantiye desenli kumaş kaplı bir taç kullandım zemin olarak.

Mavi lohusa taçları
Bir de mavi lilyumlarla süslediğim bu lohusa tacı var..

Mavi lohusa taçları
İki adet mavi-beyaz degrade renk geçişli lilyum, yeşil yapraklar ve yeşil-beyaz tomurcuklar kullanarak hazırladım bu lohusa tacını da.

Mavi lohusa taçları
Beyaz üzerine kabartma beyaz puantiyeli tacı, zemin olarak kullandım.

Baharı müjdeleyen bu çiçekli taçları, sadece yeni anneler değil, bütün kızlar / kadınlar kullanabilir.

Bir cevap yazın

Avatar photo

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces