Mavi ortanca çiçekli lohusa seti

-


Herkese merhaba arkadaşlar. Yine harika renkler ile karşınıdayım :) Ortancaların en güzeli mavi renklerde hazırladığım terlik, taç, kolonya şişesi ve şekerlik modelimi paylaşmak istedim sizlerle.

Bu set ister lohusa seti olarak anne adaylarına hediye edilebilir, ister çeyiz bohçası için yeni gelin hediyeliği olarak kullanılabilir. Saç aksesuarları çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. En özel günlerinizde tercih edilen saç aksesuarları son günlerde oldukça popüler. Doğum fotoğrafı veya hamile çekimlerinde kullanılabildiği gibi nişan, nikah gibi özel günlerinizde de tercih edilebilir.

Set içindeki diğer ürünlerimiz ikramlık boy kolonya ve şekerlik. Annemiz bu ürünleri konsept halinde istediği için çiçekleri ve renkleri birbirine uygun seçildi. Kolonya ve şekerlik üzerinde kurdele broş ve püskül gibi süslemeler kullanılmıştır.

Ürünleri kendiniz hazırlamak isterseniz çiçekleri istediğiniz yoğunlukta ve dağılımda yapabilirsiniz. Tamamen zevkinize ve hayal gücünüze kalmış. İncileri de istediğiniz yoğunlukta kullanabilirsiniz. Abartıdan hoşlananlar için yoğun çiçekli, sade isteyenler için az çiçekli olarak yapılmaktadır.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar