Mavi papyonlu smokin takımı

-


Mavi papyonlu smokin takımı minik beyler için dikildi. Son zamanlarda hep minik prenseslerimiz için paylaşım yaptığımı fark ettim. Birazcık da minik prensler için paylaşım yapmak istedim açıkçası :)
Bu erkek çocuk smokin takımı minik beylerin, mevlütlerinde, diş buğdayı partilerinde ya da nikah, söz, düğün gibi etkinliklerde bir beyefendi şıklığını yansıtmaları için güzel bir takım olduğunu düşünüyorum. Mavi pantolon, beyaz gömlek, mavi yelek ve papyondan oluşan smokin takımını tamamlaması için ayakkabıyı da smokine uygun mavi beyaz renklerde tasarladık. Tek amacımız minik prenslerimizin özel günlerinde baştan aşağı şık ve rahat olması :)
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz. Herkese kolay gelsin.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın