Mavi saten çerçeveli kapı süsü ve takı yastığı

-


Mavi saten çerçeveli kapı süsü ve takı yastığı seti.
Mavi saten kumaş, şakayık güller ve el yazısı fontlu pleksi harfler kullanıldı. Çerçevenin alt kısmına kurdeleler ekledik. Çerçevenin iç kısmı el yapımı, hazır değil. Kapı süsünde farklılık isteyenler için alternatif bir seçim ?
Önce doğum sonrası hastane odasına asılıp, anne ve bebek eve geçtiklerinde de bebek odası kapısına ya da duvara asılarak kullanılabilir. Bebek takı yastığı da hastanedeyken ya da bebeğin ilk günlerinde takı yastığı olarak kullanıldıktan sonra, bebek odasında dekoratif olarak yerini alabilir. Bu kapı süsü ve takı yastığı setine duvar süsü, emzik zinciri, perde süsü ya da dönence gibi daha pek çok şey eklenebilir. Aynı mavi tonlarında ya da yine şakayık güllerle süslü bir takım hazırlanabilir.
Kız bebekler için de pembe tonlar ya da istenen renklerde hazırlanabilir.

Bana ulaşmak isterseniz adresim Bebek Tasarım Ürünleri

Bir cevap yazın

Avatar photo

Merhabalar ben keçe sevdalısı Öznur. Asıl mesleğim sınıf öğretmenliği ama hobilerim sanırım ağır basıyor. Bir işi sevmeniz çok önemli ve ben işimi çok seviyorum... Keçeleri yaparken bir sanatçının bitirdiği esere bakması gibi bazen bakmaya doyamıyorum... Sizlerin mutluluğunuza ortak olmak için ben buradayım. 10marifet'e beni sizlerle buluşturduğu için teşekkür ediyorum...