Perşembe, Mart 30, 2017
Mavi süslemeli anne oğul hastane çıkış seti

Mavi süslemeli anne oğul hastane çıkış seti

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

mavi-saten-suslemeli-erkek-bebek-hastane-cikis-seti
Merhabalar 10marifetliler :)
Bu çalışmam erkek bebek bekleyen anneler için gelsin istedim. Konseptimiz mavi ve prens taç süslemeli hastane çıkış seti. Bu doğrultuda tüm parçaları buna uyarladık.
Setimiz 7 parçadan oluşmakta. Mavi bebek battaniyesi, bebek tulum seti, takı yastığı, anne terlik ve tacı.

Öncelikle battaniyesmizi hazırladık, özel dikim dantel ve prens tacı ile süsledik. Ardından mavi takı yastığımızı hazırladık. Yastığın üzerini dantel, inci ve taç ile süsledik. Lohusa terlik ve taç için mavi tüller ve yine aynı taçları kullandık. Taçların altına katlı form verdiğimiz fiyonkları ekledik. Son olarak da tulum eldiven ve şapkamızı hazırladık. Mavi papyonlar ile süsledik. Prens taçların birini tül üzerine monte ettik diğerini yakaya monte ettik. İşte setimiz hazır.

Renklerde ve süslemeler de isteğe göre farklılıklar yapılabilir.

Diğer modellerim için bana buradan veya buradan ulaşabilirsiniz.

 

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.
Satış için ulaşabilirsiniz: