Mavili lohusa aksesuarları

-

mavi-lohusa-terlikleri-
Demir bebeğin annesi sevgili Yağmur Hanım için özel yapım, kocaman taç broşla ve prens figürüyle süslü lohusa terliği hazırladım. Demir bebek yıllardır beklendi ve nihayet beklenilen oldu, o yüzden her zamankinden daha çok özen ve sevgi kattım tüm ürünlere :)

mavi-lohusa-terlikleri-2
Terliğin dışı saten kumaşla, içi mavi keçeyle kaplandı, taşlı incili broş ve fiyonklarıyla tamamlandı.

mavi-lohusa-terlikleri
Minik prensler Demir bebeği temsil ediyor.

lohusa-rozeti-
Demir bebeğin babası için özel – baba adayına da bir rozet hazırladım fakat bir keçe broşu veya rozeti her erkek göğüse takmak istemeyebilir o yüzden ilk defa bu şirin baba rozetini bir madalya şeklinde tasarladım, ortadaki bebek figürün tüm detayları elyaf dolgulu olarak elde dikildi, yazısı elde kesildi.

lohusa-rozeti
Baba rozeti madalyası :)

mavi-lohusa-taci-modelleri-
Lüks model inci ve taşlı şeritlerle ve de prens figürle süslü lohusa tacı – anne adayı içindir.

mavi-lohusa-taci-modelleri

lohusa-bilekligi
Büyük boy taç broşuya süslü lohusa bilekliği – anne adayına :)

lohusa-bileklikleri
100 % sevgi ile yaptım, fb sayfam.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com