Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Mavili Yeşilli İki Örgü Bikini

Mavili Yeşilli İki Örgü Bikini

8

örgü bikini
Örgü bikini giyeceğim bu yaz, kafayı koydum bir kere. Birkaç kilo vermem ve de bikini ördürecek birini bulmam gerekiyor sadece ;) Bu iki model de çok hoşuma gitti. Sanırım birini halam birini de kuzenim örer bana, rica edersem kırmazlar diye umuyorum. Bakın biri şu, diğeri de bu.

örgü bikini

8 YORUMLAR

 1. bikiniler çok güzel ama yazın örgü bikini giyme olayını anlamıyorum, havuza ,denize girsen yün çeker suyu kurumaz , güneşlensen zaten sıcak bir de bikini örgü. yani niye bikini örerek zorluyoruz olayı anlamadım :)

 2. fazla bilmiyorum ama sanıyorum bikiniler merserizeden örülüyor o yüzden düşündüğünüz kadar kötü olmaz fdoğan ama illaki normal bikini kadar rahat değildir her güzelin bi kusuru olduğu gibi :D aah ah biz kadınlar güzel olmak uğruna nelere katlanmıyoruz ki dimi ama…
  ben ona değil de nikine takıldım yaw kahve sevimez mi :D

 3. xmadame merserize de olsa bu iş bana göre değil :) yine de merakımı giderdiğiniz için çok teşekkür ederim. Günde 4-5 kupa hazır kahve içen biri olarak kahvesiz bir yaşam hayal edemiyorum.

 4. Şimdi öncelikle bende bu örgü bikinilerin yaza ve hatta sulu ortamlara uygun olduğunu düşünmüyorum :)
  1. şekil almaz kalıp gibi oluyorlar normal bikini üzerinize yapışıyor ve hiç olmazsa çekiştirebiliyorsunuz bunu bir taraftançekseniz diğer taraf komple gelecek :)
  2. su çeker kurumaz, normal bikini özel su tutmayan kumaşlardan yapılıyor herhalde (emin olmamakla birlikte :))
  3. Ne kadar merserize de olsa sıcak olur bence :)
  Çok güzeller ama kullanışlı değillerdir herhalde…
  Bu arada kahveyi gerçektende sevmediğini yazdığını okumuştum biryerde:) Bu neki meyveyi yada çikolatayı hiç sevmeyen bayanlar bile var :)

 5. bikiniler çok hoş bende aynı şeyi düşünüyorum (kurumaz).ama denize giremediğimiz durumlarda ;) güneşlenmek için kullanışlı olabilir üstü kurumasa ne olacak ki ohhh ıslak ıslak buz gibi serinler insan :)

 6. çok güzel görünüyorlar bende şöyle düşündüm kendimce bunun altına bir parça daha örerek bluz gibi de bikininin üzerine yazlıkta yada tatilde giyilebilinir :D

 7. ben de yüzerken kullanışlı olmadığına katılıyorum ama güneşlenirken ya da şortun üzerine filan çok güzel olacağını sanıyorum. sonuçta istiyorum ne yapayım :) bir de nostaljik geliyor bana, hoşuma gidiyor.

  gelelim esas önemli meseleye ;) kahve sevmiyorum hakikaten de. çay deseniz bayılırım, her daim içebilirim de kahve bana acı geliyor. istediği kadar şekerli olsun, hiç damak tadıma uygun değil. e çok faydalı bir şey filan da değil, o zaman bir kaybım yok. ama şöyle birer kahve yapalım da muhabbet edelim dendiğinde eşlik edemiyorum, o fena :))