Salı, Ekim 25, 2016
maviliklere uyanmak

maviliklere uyanmak

14
aplike pike
aplike pike

uzun zaman oldu resim göndermeyeli bu boş durduğum anlamına gelmesin. öğrencimin yapmış olduğu bir aplike pike takımı renkli kumaşlar biraz hayal gücü kolay gelsin.:))

14 YORUMLAR

  1. hayır hazır giyim öğretmeniyim ama ev tekstili de gösteriyorum.malum halk eğitim tek öğretmen, herşeyi öğrenmek isteyen bayanlar:))

  2. bende ben deeeeeeeeee.. ben de hazır giyim .. burda bi kurs bulamadım.. oğlumla istemiyolar:(( dikiş makinem var..ama pek öğrenebilmiş sayılmam.. şimdi kendime terzi mankeni yapcam ama nasıl yapcam bilmiyorum:S hazırını bulamadım.. dikiş dikmek istioomm:(

  3. maaşallah her şeyi hazır tükettiğimiz bir dönemde giyim konusunda bu kadar istekli olmanız gözlerimi yaşarttı..gerçekten öğrencileri dikiş konusunda özellikle de giyim öğretmek zor iştir isteklisi çok azdır.. sabır ister oda sıkıcı oluyor en azından öyle söylüyor öğrenciler hazırı var pazarda…klasik cümleler..dikmekten ziyade kendin tasarlayıp giyebilmek sloganımız BAŞKA YERDE YOK diktiğin tasarladığın tek senin için..inşaallah bir halk eğitim merkezine başvurup şöyle çılgın bir hocaya denk düşersiniz…:)))

  4. aaahh ahh tam o dediğiniz yıllardır hayalim kendim tasarlayıp dikmek ohh kimsede yok bana özel beni anlatan en azından benim ruh halimle ortaya çıkmış bişeyy… İnşAllah tez zamanda öğrenirim şu dikiş işini

  5. inşaallah kardeşim istemek yapmanın yarıdır derler ..yapmak istediğimiz herşeyi bu kadar isteye bilsek keşke….