Mavisofracım umarım posta yazıdan önce gelir:)))

-

Banka kartınız, kredi kartınız veya market kartınız elinizin üstünde olsun ister misiniz?:))))) diye sormuş ve kedişli eldivenimi burada paylaşmıştım:)Bu ikinci çalışmam:) Canım mavisoframa:) Üstündeki düğmeler gibi hepimiz hayat boyu gülümseyelim inşallah:)

27 yorum gelmiş

  1. dişciden yeni geldimmm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr son yorumlarda mavi sofracımı görünce kalbim durucak sandımmm :D:D ayy kıyamam bana özel örmüşsün hemde ayy ne diycegimi bilemedimm çok duygulandımm çok moral oldu cnm bu bana çoooooooooooookkk çoook teşekür ederim ..benim çantam çok dagınıktır market kartları kredi kartları arar dururum çok iyi oldu temmuz ayında bile takarım hiç affetmem:))))))))))))))))))

  2. öncelikle geçmiş olsun tatlım:)sen özelsin tabii ki özel olarak öreceğim:)))) kullanmasan bile benden bir anı olsun sana:) eh tabi temmuz ayında pek takmanı tavsiye etmem:))) bilsem merserizeden örerdim:)))))

  3. :)))))))))))))allah iyligi versin emi etiketette çoçuklara yazıyo tabi mavi soframa yazıcak hali yok oda ayrı tabi:))))))))))))))

  4. mavisofracım valla benim etiketlerin yarısından fazlası yok, anlamadım neden… ve çocuklara diye etiketlemedim ben:)

  5. cnm bnm saol valla güzel degil:))))))))))))))))))) sanada güzel denmiyo hemen adres istiyon alırım diyon ödüm patlıyo bişey demeye:D

  6. aşkolsun sana… birbirimize ufak mutluluklar vermenin kime ne zararı var yahu… sen güzel de vazgeçme:))))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin