Çarşamba, Ekim 26, 2016
Mayolarınızdan bikini yapın

Mayolarınızdan bikini yapın

12

Mayolarımı kesip bikini yaptım:)Neden derseniz aslında bir çıkmaz sokak cevap.Şöyle ki 60 kilodan 70 kiloya çıkınca mayolar olmuyor efenim altını çekeliyorsun üstekiler fırlıyor,üstünü çekiyorsun alt ortada kalıyor.Nerden baksan ortaya dört parmak daha eklemen lazım ki zor iş.Ben de kestim bikini yaptım.Amma velakin bu sefer de yahu hem kilo alıyorsun hem de mayo yerine bikini mi giyeceksin a kızım diye bir durum ortaya çıkıyor ki bunu da şöyle aştım efendim”Amannnn kimler giyiyor sen mi giymeyeceksin?Filanca bakıp ayıplayacakmış çok da benim umrum olacakmış”diye kendimi avutarak bu konuyu da ber taraf ettim:)))))

bikini
bikini
bikini
bikini
geniş bir lastiği elastik misina ile monte ediyoruz

12 YORUMLAR

  1. 2 yıl önce bende bir cesaretle kesiverdim mayomu tam ortadan :)sungersiz olan ust kısmına benzer kalıplarda olan eski bir camasırımın dolgu malzemesini ince dikişle tutturdum .Biraz demode kaldıgı için giymiyordum ama yeni durumda oldugu içinde atmaya kıyamıyordum.Askıalrını komple kesip cıkardım . 2 farklı kalınlıkta sıyah-turkuaz kurdela aldım . ( Turkuaz uzeerıne minik sıyah puantıyelı mayom) kalın olanın uzerıne ınce gelecek sekılde askıları tek taraflı dıktım iri tahta boncuklarıda kurdelanın ıcınden gecırdım . Siyah kurdelamı alt kısmın dıkıs ızlerını kamufle etmek ıcın kenarından cepecevrek gecırmek ıstıyordum turkuazlada minik bir fıyonk konduracaktır.Amma velakin benim maymun iştahlı ruhum üstü tamamladı, altı tamamlamak zor geldi :)öylece duruyor mayo , ay pardon bikini :)

  2. Süngersiz mayoya bikini üstü uygulama...
    Süngersiz mayoya bikini üstü uygulama…

    Bende bikinimi mayo yapmıştım eskilerde bigün.Balinsiz düz siyah bir mayom ve kullanmadığım başka bir bikinim vardı.bikinimin üzerini kesip mayonun içine dikmiştim. Tabi makinem olmadığını için elimde yamuk yumuk oldu dikişler. O’nlarıda nasıl saklasam diye düşününce boncuk dikmek aklıma geldi.kum boncuklarıyla kamufle etmeye çalıştım. Şimdi bu haliyle de kullanmıyorum ama giyince de hiç fena durmuyor.

  3. :))) evet bea.Abe yaparım kendime böle boncuklu boncuklu bişelee.sitemede uğrayıveresiniz arada. Bakasınız boncuklu boncuklu işlerime…www.boncukhanim.blogspot.com

  4. vallahi harika.40yıldüşünsem aklıma gelmezdi.hemen eski mayomu kesip biçmeye gidiyorum. hadi bana lokay gelsin arkadaşlar. fikrine sağlık