“Meine Knete” yaratık desenli küçük cüzdan

-

cüzdan modelleri
Bu bir bozuk para cüzdanı ama içinde 3 kredi kartı ve nüfus cüzdanınızı koyacak yer de var. Biraz konforlu bir bozuk para cüzdanı yani. Bozuk para dediğime bakmayın, kâğıt para da sığıyor ama tabii bir ayakkabı kutusu kadar çok para almasını beklemeyin bu küçük cüzdandan.
Kot kumaştan diktim. Dikmeden önce nakış makinemde mavi keçe kumaşı aplike yaptım ve yaratığı işledim. Yaratığın kulaklığını işlediğim siyah ip biraz koyu olmuş, diktikten sonra fark ettim ne yazık ki ama artık dikmiştim ve sökmek çok zor geldiği için öyle bıraktım. “Meine knete” yazısını da makinede işledim. Sonra dikiş makinesinde tüm parçaları birleştirerek diktim.
Umarım beğenirsiniz…

cüzdan modelleri

cüzdan modelleri
Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz blogumu ziyaret edebilirsiniz.
Sevgiler…

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
ehlikeyf66

Bodrum'da yaşıyor. Kumaşları, nakış makinesini, kurdeleleri, fiyonkları ve renkleri çok seviyor. Tasarlayıp gerçekleştirme süreci ve birilerinin ortaya çıkan bu işi beğenmesi onu mutlu ediyor. Elle yapılan işlerin o işleri yapan kişinin ruhundan, kişiliğinden bir öz taşıdığına ve el işlerini özel kıldığına inanıyor.

Kumaştan basit cüzdan dikimi

| | 2 Yorum

Kumaştan güzel ve basit bir cüzdan dikimi aşamaları buldum ve paylaşmak istedim. Bunu sadece cüzdan olarak değil, makyaj çantası, el çantası, kumaş clutch gibi değerlendirmek için çeşitli boylarda da dikebiliriz....