Pazar, Ekim 23, 2016
Mekik oyası süslü iğnelik

14 YORUMLAR

  1. oleyyy yine ben ilk gördümmmm…oya çok yakışmış.Ama bişey diyeyimmi bunlar iğne batırmaya kıyılmayacak kadar güzeller…

  2. bi el atmadık keçe kalımıştı şimdi buna sarıcam sayenizde.ama daha dursun.daha yeni düzeldim.tozundan tekrar nem kapmayım.hem sırada daha katledilecek yumurtalar var:)))

  3. heyooo işte yayınlanmış, çok beğendim ablacım. Ya bu kadar muntazam dikmeyi nasıl başarıyorsunuz?

  4. ooo bu da çok güzel,mekik oyası da ne kadar yakışmış.ellerine sağlık nedukcum,galiba 5.de var hemen koşup ona da bakayım:))

  5. oyalı güzel olmuş bu, ellerine sağlık neduk. bu güzellikleri tek bir yazıda toplasaydın da biz de beklemden görseydik keşke.

  6. Yorucu olmayan birşeyler yapın.Ya da biraz mola verin isterseniz.Ev işlerine ise hiç davranmayın bence.Ben de ameliyattan sonra fena yayıldım.Kocam sağ olsun.Hiç şikayet etmedi.

    evet bene öyle bir bıraktımki ipin ucunu tutabilene aşkolsun.

  7. Ben beklemekten usandım vallahi. Eski yazılarımdan ilgili olanların altına yapıştıracağım yeni fotoları bundan sonra. Sadece ilgisi olmayan yeni konuları yazı olarak yollayacağım. Bekle bekle yaşlandık ama:))

  8. bu da muhteşem olmuş neduk hanımcım.ellerinize sağlık.aslında “10 marifet”i link verenler ve kendi yaptıklarını sergileyenler diye ikiye ayrılmalı bana göre.nasıl bildirgeç , torpilli, hafif org. …vb. gibi bölümler var.burada da olabilir.