Melek kanatlı bebek tulum ve lohusa seti

-


Herkese merhaba 10marifet sevenler :)
Bugün sizlere nakış süslemeli tulum setimizi ve ona uygun renklerde hazırlanmış olan lohusa anne terlik taç setimizi göstermek istiyorum. Annemizin isteği doğrultusunda hazırlanmıştır. Detayları istenilen şekilde değiştirilir. Hastane çıkış için tercih edilebilen bu sevimli set fotoğraf çekimleri için son derece popüler :)

Nakışlar için makine gerekse de isteğe göre alternatif çözümler üretilebilir. Terlik ve tacı sizlerde hazırlamak isterseniz çiçek ve kanat renklerini farklı tercih edebilirsiniz. Biz burada fuşya ve ekru renklerini bir arada kullandık. Tacı tam tur çiçek kaplama olarak yaptık, onu da isteğe göre azaltmak mümkün.

Diğer ürünlerimizi görmek isterseniz bize profilimde ki Öykülü Tasarımlar sayfalarımdan ulaşabilirsiniz

Herkese iyi günler dilerim :)

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar