Melek kanatlı uyuyan bebek kokulu taş

-

melek-kanatli-uyuyan-bebek-kokulu-tas-modelleri
Bugün sizlere yenidoğan bebekler için annelerin babaların misafirlerine en çok tercih ettikleri hediyeyi paylaşacağız.
Görselde gördüğünüz gibi melek kanatlarının içinde yüzüstü uyuyan bebek figürü sizlerin misafirlerinize yenidoğan bebekleri için en anlamlı sunumu olacaktır. Neden mi?
Melek kanadı denince akla ilk gelen saflık temizlik masumiyettir. Bu vesileyle melek kanadı bu çalışmamızda beyaz olarak ön plana çıkmıştır. Bebeğimize baktığımızda yenidoğan bir bebek bizlere neşeyi canlılığı heyecanı temsil eder. Uyuyan bebek çalışmamızda da bu sebeple kırmızıya çalan capcanlı pembe rengi tasarladık. İşte bu yüzden bu hediyelerinizi misafirlerinize sunduğunuzda anlam yüklü olacaktır.
Tabii ki bu bizim hayal gücümüzdü. Sizinki ise bizim için çok değerli. Bu yüzden istediğiniz renk kombinelerinde tasarımlarımızı sizler için yapmaya hazırız. Kısacası, sizlerin hayal gücünü gerçekleştirmek bizim işimizdir…

melek-kanatli-uyuyan-bebek-kokulu-tas-modelleri-2
Hakkımızda daha fazla detaylı bilgiye instagram ve facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz…

KOKULU TAŞ NASIL YAPILIR?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

2015' te İzmir'de faaliyete geçen SiModa Tasarım, Türkiye'nin her yerine güvenle ulaştırdığı "Kokulu Taş" hediyelik ürünlerini sizlerin arzu ve isteklerine göre tasarlamaktadır. Kısacası hayal gücünüzü gerçekleştirmek bizim işimiz..