Melisa balerin kapı süsü

-

balerin kapı süsü
Merhaba arkadaşlar! Bugün de Melisa bebeğin lüks balerin kapı süsünü bitirdim, sizlerle paylaşıyorum. Malum bloguma sadece birkaç ürünün fotoğrafını yükledikten sonra 100 MB kotası dolmuş oldu ve şimdilik resimler burada. Pasajda da eski ürünlerim mevcut ama siteye yeni ürün yüklenmiyor. İlginç! Pasaj ekibi zaten ortada yok, site kaderine bırakılmış durumda :( Ama olur ne olmaz tüm ürünlerimi facebooktaki el emeği foto albümlerime topluyorum, nasılsa yeni sitemde hepsi yer alacaktır yakında.

balerin kapı süsü
Tüm balerinleri dolgulu olarak diktim, saç modeli, patikler, gövdesi, kafası vs… derken en sonunda renkli tütüleri ”giydirdim” onlara :)

balerin kapı süsü
Çiçekler dolguludur. Harfler de dolgulu ve çiçek boncuk nakışıyla işledim. Güle güle kullan kapı süsünü Melisa bebek :) Melisa’nın annesi kapı süsünü tülle çerçevelememi istediği için kenarları tüllü olarak yaptım.

balerin kapı süsü

balerin kapı süsü

14 yorum gelmiş

 1. Emeksensin’deki ekibi ürünlerimi fazla güzel buldu, 1 aylık üyeliğime de sebep göstermeksizin üyeliğime son verdiler ki 2 ayda 37 satış yapmıştım, işlerine gelmedi belli ki ben de pasaj.coma geçtim, orada satışlarım daha arttı, şimdilik pasaj sitesi bozuldu, 2 haftadır yeni ürün yüklenmiyor, bu yüzden ürünlerim hala orada duruyor ama ben kendi web sayfamı yaptırıyorum. Ayrıca ürünlerim heba olmuyor çünkü ben yapıp stoklama yapmıyorum, daha önce yaptıklarım pasajda çoktan satıldı ve stoğum sıfır. Yani sadece sipariş alıyorum, sıraya yazılanlara sıraya göre yapıyor, kargoluyorum, yani elimde bir tek ürün yok dolayısıyla heba da yok :))))

 2. pardon, 1 aylık üyeliğime son verdiler diye yazmışım, 2 aylık üyeliğime son verdiler demek istedim :) ben de emeksensin gibi fesat siteye ihtiyaç duymuyorum artık, ürünlerime tahammül göstermeyen sitede ne işim var değil mi? zaten sipariş sıram 2 aylık olarak doluyor bile ama tavsiyeniz için gene de teşekkürler :)

 3. emeksensin gayet kaliteli bir site..
  sizin ürünleriniz birebir kopya. kusura bakmayın ama biraz kendinizden birşeyler ekleyip hazırlasanız daha hoş olurdu. hepimiz yabancı bloglardan etkilenip birşeyler yapıyoruz ama sizinki tam anlamıyla kopyaları olmuş..
  buyüzden olabilir mi acaba…?

 4. ben onu bunu bilmem eğer alıntı ise de gayet başarılı bence bu bile marifettir.Benim aklıma takılan bir şey var sayın aylar bu bebeklerin yanakları nasıl pembe oluyor.??

 5. Yuncafe, benim hem kendime ait tasarımlarım var, mesela baykuş modelleri, hayalim kapı süsü tasarımı bana ait, kurşun asker kapı süsü, safari modeli, salıncak kapı süsü tasarımlarım, bebek sepetlerim, hem müşterilerim netten bi model bulup bana yaptırıyorsa, aynısından olsun diyorsa, ben de müşterim ne istiyorsa onu yapıyorsam, sizin haddinize mı karışmak? Ben el emeğime sonsuz güveniyorum, sevgi katıyorum, en azından kopya ürün yaparken orijinalden sapmıyorum diğerleri gibi, diğerler orijinal yapayım derken komik ürün ortaya çıkarıyorlsr, müşterilerim de yaptıklarımdan son derece memnundur; istedikleri gibi yaptığımdandır olsa gerek. Emeksensin gayet kalite bir siteyse, ben kalitesiz site demedim farkındaysanız eğer… Buyurun, sergileyin ürünlerinizi o sitede, ben orada çok satış yaptım fakat emeksensin rahatsız oldu, 2 ayda baktı çok satıyorum, benim sergimi siliverdi, bu mu kaliteli site? tüm ürünlerimi sergilenmeden önce onaydan geçti, yani çalıntı fotoğraf yoktu,… ben de başka siteye geçtim ve 1 sene boyunca tek ürünüm stokta kalmamış ama başka sitelere ait olmaktan bıktım ve kendi sitemi oluşturmaya karar verdim.
  Bu yüzden sevgili Yuncafe, bana ait olan tasarımlarımı tamamen görmezden gelip başkasına ait olan tasarımı yaptım diye vurgalamanız aklıma şunu getirdi: güveler nasıl elbiseleri kemirirse, kıskançık de insanı böyle kemirir. Siz de ürünlerimden rahatsız olduysanız, bir daha uğramazsınız sergime, olur biter… Yada müşterilerimden hesap sorarsınız neden nette istedikleri modeli bulup birine değil bana yaptırıyorlar diye…

 6. Sevgili Demfa, nasıl ki biz kadınlar makyajımızı yaparken yapay allık kullanıyorsak, bebeklerime ve hayvancıklarıma aynı şekilde bildiğiniz allık kullanıyorum, hafifçe dokundurarak ve de ufak far süngerini kullanarak :)

 7. teşekkürler sevgili aylar verdiğiniz bilgi için diğer konu içinse sadece şunu söylemek isterim meyve veren ağaç taşlanır.
  Sevgilerimle…

 8. ASS, sipariş verebilmek için önce müşterim sırasına yazılmalısınız, bu sıraya göre herkesin ürünü yapıyorum. Adalet olsun diye kimsenin siparişini sıra dışında almıyorum. Sıram yaklaşık Şubat 13 kadar doludur. Pasaj sitesinde aylar adlı pasajımdan bana mesaj atabilir yada mail atabilirsiniz: ailarmehinli@yahoo.com

 9. ISIN797 – .çemberi çift yapıp kumaşla dikkatlice kaplıyorsunuz, arkasını da başka bir kumaşla güzelce kamüfle ediyorsunuz :) tabi pratikte yapımı buradaki anlatımı kadar kolay olsa :D

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...